Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

Jesteśmy w Polsce!

Po wspaniałym styczniowym Wydarzeniu Gościnnym NeoLife jesteśmy bardzo zainspirowani i zmotywowani by rozpocząć pracę związaną ze wszystkimi ekscytującymi wiadomościami 2017. Wiemy, że polski rynek dobrze się rozwija i jesteśmy podekscytowani perspektywą jego wzrostu w tym roku!

Dzisiaj, w końcu jest moment, w którym rozpoczynamy naszą działalność na Blogu NeoLife Poland. Chcielibyśmy zaprosić Was do codzienności rodziny NeoLife; mamy nadzieję, że będzie to miejsce, w którym będziecie mogli znaleźć motywację i inspirację od innych członków rodziny. W czasie nadchodzących miesięcy będziecie mogli poznać naszych utalentowanych Sportowców NeoLife, którzy podzielą się z Wami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi treningów i dobrego samopoczucia oraz mieć wgląd w życie codzienne najlepszych sportowców. Spotkacie również jednych z naszych odnoszących najwięcej sukcesów Dystrybutorów oraz zobaczycie uchyłek ich codziennego życia; tego jak pracują oraz jak cieszą się stylem życia NeoLife. Przedstawimy Was również osobom pracującym w naszych biurach. Jak dziewczyny z fińskiego biura pozostają w formie? Co najczęściej jedzą na lunch w Estonii? Oraz jaki jest ostatnio najczęściej dyskutowany temat w szwedzkim biurze? Śledź naszego bloga i dowiedz się więcej!

Dzisiaj chcielibyśmy zachęcić Cię do wniesienia promyka słońca w życie kogoś innego. W środku mroźnej zimy, nawet najmniejszy akt dobroci może zrobić ogromną różnicę w życiu człowieka. Dlaczego by nie zaprosić samotnej sąsiadki na kubek gorącej herbaty i przekąsić razem NeoLifeBar? Lub zapytać koleżankę, czy nie poszłaby z Tobą na spacer; świeże powietrze i wysiłek fizyczny zrobią Wam dobrze, a koleżanka będzie zadowolona, że chciałaś jej towarzystwa.

Jakie jeszcze macie pomysły na wniesienie odrobiny światła w życie ludzi wokół Was?
Podzielcie się z nami Waszymi pomysłami!

Rozświetlcie świat z NeoLife!

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>