Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

Motywacja od Eija Heimonen

Dziś poprosiliśmy 3 Diamond Director Eija Heimonen, o podzielenie się swoim sposobem na motywację. Eija jest prawdziwą inspiracją oraz świetnym przykładem tego co można osiągnąć z NeoLife. Mamy nadzieję, że zainspirujecie się jej historią!

 

Budzę się każdego ranka ciekawa świata oraz wdzięczna za to, że jestem zdrowa i mogę pracować z tym co kocham. Wciąż nie mogę się doczekać, aby uczyć się wielu nowych rzeczy; nowych języków, nowych dyscyplin sportowych, podróżuje do wielu wspaniałych miejsc, uczę się gotowania nowych, niesamowitych potraw oraz jak być lepszą w swojej dziedzinie!

Eija in SanFran

Od młodości zapisywałam sobie sentencje, które dodawały mi sił i przypominały mi o pozytywnych i ważnych rzeczach w życiu. Często do nich wracam i wciąż czytam związaną z tym tematem literaturę. Kiedy pojawia się sukces, jestem więcej niż szczęśliwa kiedy mogę wyróżnić wszystkich zaangażowanych. Nagradzam siebie smacznym jedzeniem, dobrym winem, najczęściej w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

Ja, moja córka i moja siostra znamy się bardzo dobrze i mamy wiele wspólnych wspomnień, które wielokrotnie sprawiają, że śmiejemy się w głos z tego co nam się przydarza. Te momenty radości powodują, że wszystkie zmartwienia wyparowują.

Kiedy zdarza się dzień, w którym nic nie idzie zgodnie z planem i wszystko wydaje się trudne, pocieszenia pomaga mi zaznać muzyka. Słucham muzyki, która najlepiej oddaje mój stan samopoczucia i wychodzę na spacer. Skupiam się na tym co mogę zrobić inaczej lub lepiej i myślę o wszystkich pozytywnych rzeczach w moim życiu. Potrafię cieszyć się  prostymi codziennym rzeczami; to one dają mi siłę, aby iść na przód.

Jeśli, miałabym wrócić 10 lat wstecz, dałabym sobie taką radę; bądź silna i uczciwa, zachowaj swoją wrażliwość i pamiętaj jak ważny jest odpoczynek.

 

A jak Wy znajdujecie w sobie motywację? Podzielcie się z nami Waszymi sposobami!

 

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>