Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

Jak się dzisiaj czujesz?
shutterstock_347847755

Wierzymy, że ogromna część Twojego samopoczucia jest w głowie. Jeśli postanowisz pozytywnie patrzeć na życie, jeśli wybierzesz by czuć się świetnie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że dokonasz dobrych wyborów, które poprawią Twoje samopoczucie.

Poświęć chwilę i pomyśl o tym co sprawia, że czujesz się szczęśliwa i co powoduje, że czujesz się dobrze. Co Cię męczy, irytuje, czy wprawia w zły humor? Zastanów się jakie rzeczy i jacy ludzie są w Twoim życiu. Usuń tak wiele rzeczy jak to możliwe, które denerwują Cię czy wysysają z Ciebie energię. Zatrzymaj lub dodaj rzeczy, które dodają Ci energii i sprawiają, że czujesz szczęście.

Doładuj swoje samopoczucie poprzez dokonywanie trafnych wyborów. Nie bój się powiedzieć nie tym, które nie przyczynią się do poprawy samopoczucia. Może poczujesz się lepiej jeśli będziesz jeść mniej mięsa, a więcej ryby? Może potrzebujesz mówić częściej nie dla spotkań towarzyskich, a spędzać więcej czasu z rodziną? A może potrzebujesz poświęcać mniej czasu rodzinie i znaleźć więcej czasu na zajęcia jogi?

Nikt inny nie powie Ci co jest dla Ciebie dobre. Słuchaj swojego ciała i swojego umysłu, to one powiedzą co jest dla Ciebie dobre. Kiedy będziesz czuć się dobrze, będziesz w stanie być najlepszą wersją siebie i rozsyłać pozytywną energię również do ludzi wokół Ciebie. Dokonuj dobrych wyborów i czuj się dobrze –  z wyboru!

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>