Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

Dzisiaj jest międzynarodowy Dzień Kobiet i chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby docenić wszystkie wspaniałe kobiety na świecie! Wiele kobiet, w dalekich krajach, jak również tych blisko nas walczy, by przetrwać każdy dzień. Dla niektórych z nich to walka o zaspokojenie podstawowych potrzeb: jedzenia, pomocy medycznej lub edukacji. Inne walczą o to być traktowane równo i z takim samym szacunkiem i uznaniem jak mężczyźni wokół nich.

Cieszymy się mogąc widzieć dzisiaj tyle silnych kobiet na całym świecie. Wiemy, że szansa NeoLife dała wielu kobietom okazję, by wziąć życie w swoje ręce. NeoLife dało im dodatkowe pieniądze, których potrzebowały do spełnienia swoich marzeń, czy też elastyczność, której potrzebowały by być w domu z dziećmi. NeoLife dało kobietom możliwość, by podróżować po świecie, wyjść na scenę i sprawić, że ich głos był słyszany przed tysiącami osób. Jesteśmy dumni ze wszystkich silnych i utalentowanych kobiet NeoLife!

Zachęcamy Was do poświęcenia dziś dodatkowych  myśli kobietom na całym świecie. Może jest coś co możecie dzisiaj zrobić,  by poprawić sytuację kobiet? Niezależnie czy będzie to pomoc ubogim kobietom w bardzo dalekim kraju czy pomoc najbliższej sąsiadce – to co robisz jest ważne!

 

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>