Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

NeoLife z duma prezentuje:
Doroczne Nagrody Młodych Badaczy w PhenHRIG 2017– Globalne Wydarzenie Naukowe

Od lewej do prawej: Dr. Diane E. Clayton, Jordan M.K.I. Oshiro, Derek Martin, Xuhuiqun Zhang, Dr. Arianna Carughi

NeoLife zawsze przodowało w dziedzinie badań naukowych, wspierając młodych badaczy. Od momentu powstania w 1998 r. NeoLife było sponsorem założycielskim Plant Phenolics and Human Health Research Group (PhenHRIG) i wspierało młodych badaczy polifenoli. Była ona powołana przez naszych członków Naukowej Rady Doradczej (Scientific Advisory Board ) Dr Ariannę Carughi wraz z profesorem Myronem Grossem z Uniwersytetu w Minnesocie. To ekscytujące partnerstwo pomaga utrzymać NeoLife w czołówce nauk o odżywianiu w celu rozwijania wysokiej jakości i konkurencyjnych produktów rok po roku.

PhenHRIG nadal zaangażowany jest w określenie licznych korzyści związanych z konsumpcją roślinnych związków fenolowych w postaci bogatej w fenolę żywności lub suplementów. Tegoroczne Sympozjum PhenHRIG 2017 odbyło się 22 kwietnia w Chicago i skupiło się na ekscytującym nowym obszarze mówiącym o sposobie w jaki fenolie roślinne zmieniają mikrobiom i ludzkie samopoczucie. Sympozjum przyciągnęło duże zainteresowanie wybitnych naukowców z dziedziny nauk żywieniowych.

Podczas tegorocznego sympozjum do Dr. Carughi dołączył doktor Diane E. Clayton, kolejny wybitny członek NeoLife’s Scientific Advisory Board, który również wziął udział w ceremonii 2017 Young Investigator Award.

Na spotkaniu trzech naukowców zostało wyróżnionych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie polifenoli i otrzymało prestiżowe nagrody:

Jordan M.K.I. Oshiro z Wydziału Nauk o Żywności w Purdue University nagrodzony za badania nad:

“Wpływem piceatanolu i resweratrolu na profil proteomiczny Caenorhabditis elegans”.

Derek Martin z Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Wisconsin-Madison z nagrodą przyznaną za badania nad:

“Działaniem przeciwzapalnym aromatycznych polifenoli aronii w komórkach T. Jurkat”.

Xuhuiqun Zhang z Illinois Institute of Technology nagrodzony za badania nad:

“Interakcje między czerwonymi polifenolami malin i mikrobiomem jelit: wstępne ustalenia”.

 

Dla każdego przedsiębiorcy, który ma pasję dzielenia się dobrobytem … NeoLife redefiniuje świat startupów. Mówiąc wprost, jest jak tech-startup, ale z odżywianiem. Bariery wejścia są niskie, ponieważ NeoLife zapewnia infrastrukturę, której potrzebuje każdy udany biznes, a także produkty konsumpcyjne i plan marketingowy. Nie ma więc potrzeby zebrania setek tysięcy złotych na początek, przedsiębiorczość jest dostępna dla wszystkich. Możesz posiadać własną firmę NeoLife i może ona zostać przekazana jako źródło przychodu przyszłym pokoleniom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę NeoLife.com lub zadzwoń +46 (0)31 706 74 00