Dziel się postem:Share on Facebook
Facebook

Co robisz kiedy zostajesz prestiżowym 1 Diamond Director?

Cóż, jeśli zapytasz członków President’s Team, Louis & La-Verne Smith, odpowiedzą; “Zabierz swój zespół do Afryki.” I dokładnie to zrobili! Udało nam się ostatnio porozmawiać z Louisem o jego niezapomnianej 3-tygodniowej przygodzie z 20 członkami ich zespołu Eagle w Południowej Afryce.

NL Co zmotywowało Cię do zabrania Twojego zespołu Eagle na tę przygodę?

Louis Moja kochana żona, La-Verne, oraz spojrzenie na to jak na sposób na próbę siły naszego zespołu oraz również jako niesamowitą okazję na wzmocnienie zespołu. Jako, że prowadzimy międzynarodowy biznes, mogliśmy mieć Dystrybutorów z Anglii, z dołączającą do nas Afryką. Było to więc spotkanie trzech krajów – i to było fantastyczne!

NL Co sprawiło, że wybrałeś Południową Afrykę jako cel podróży?

Louis To jest miejsce naszego pochodzenia, a w ciągu ostatnich 6 lat w naszym zespole pojawiło się wiele pytań dotyczących Afryki i jaka ona jest. Z tą wiedzą, chcieliśmy, aby doświadczyli jej z pierwszej ręki; dlatego też wymyśliłem wyzwanie motywacyjne dla wszystkich w moim zespole. Każdy kto utrzymał kwalifikację w określonym przedziale czasu zyskiwał wycieczkę do Afryki Południowej! Daliśmy nawet 2-miesięczne okno błędu gdyby ktoś go potrzebował. Chcieliśmy, aby jak najwięcej osób z naszego zespołu mogło tego doświadczyć!

NL Brzmi niesamowicie. czy możesz opowiedzieć nam jak 20 członków zespołu Eagle było w stanie do Was dołączyć?

Louis Tak, NeoLife to szansa na samozatrudnienie bez stresu i bólu głowy, które pojawiają się w normalnej pracy. Razem z byciem swoim własnym szefem i budowaniem pozostałych przychodów, zyskujesz to co nazywam “elastycznym czasem”, kiedy możesz robić to na co masz ochotę ze swoim czasem.

 

 

NL Co najlepiej wspominasz z waszej przygody w Południowej Afryce?

Louis Nasz zespół marzył o zobaczeniu słoni, więc razem z La-Verne zabraliśmy go do Kruger National Park, jednego z największych afrykańskich rezerwatów safari. Mogliśmy zobaczyć dzikie zwierzęta prosto z naszych pokoi w resorcie! widzieliśmy wszystko od lwów, gepardów, nosorożców poprzez bawoły, oraz orły, aż do słoni!  Podróżowaliśmy również do Zachodniego Wybrzeża, które jest znane  jako naturalny skarb. W dodatku do spektakularnych pejzaży, mogliśmy zobaczyć występy miejscowych, którzy dla nas śpiewali i tańczyli. Następnie udaliśmy się do Oceanu Indyjskiego i Świętej Łucji gdzie widzieliśmy hipopotamy i krokodyle.  Później, przez Swaziland odwiedziliśmy rezerwat. Oczywiście, nie byłoby to wyjazd zespołu NeoLife jeśli nie odwiedzilibyśmy biur NeoLife!

NL Co ekscytuje Cię najbardziej w Twojej przyszłości z NeoLife?

Louis Najbardziej ekscytuje mnie zmiana w życiu ludzi, którzy w końcu mogą być Panami swojego losu; mam na myśli to, że mogą czuć się wolni i nie muszą podporządkowywać się swojemu szefowi. Mogę wzmacniać rodziny, by mogły same sobą zarządzać, były wolne finansowo, nie musiały prosić o czas wolny od pracy by móc spędzić wakacje z rodziną i by mogły być finansowo samowystarczalne! Nie tylko czują się lepiej fizycznie dzięki naszym produktom, ale również ich zdrowie duchowe jest lepsze poprzez wspólnotę i miłość do innych. Chcę zostawić spuściznę wiedząc, że dałem każdej rodzinie, którą spotkałem wybór by żyć zdrowym życiem.

Dla każdego przedsiębiorcy, który ma pasję dzielenia się dobrobytem … NeoLife redefiniuje świat startupów. Mówiąc wprost, jest jak tech-startup, ale z odżywianiem. Bariery wejścia są niskie, ponieważ NeoLife zapewnia infrastrukturę, której potrzebuje każdy udany biznes, a także produkty konsumpcyjne i plan marketingowy. Nie ma więc potrzeby zebrania setek tysięcy złotych na początek, przedsiębiorczość jest dostępna dla wszystkich. Możesz posiadać własną firmę NeoLife i może ona zostać przekazana jako źródło przychodu przyszłym pokoleniom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę NeoLife.com lub zadzwoń +46 (0)31 706 74 00